نوامبر 21, 2022

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

پارک جنگلی شهید باهنر، پارکی با طراوت و آرامش بخش

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، پارک های جنگلی یکی از بهترین تفرجگاه های شهری و مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت و استفاده از طبیعت می باشند که پارک جنگلی شهید باهنر کلانشهر اراک نیز از پارک های جنگلی و با طراوت می باشد که در همین راستا قرار دارد.

این پارک به خاطر داشتن فضای سبز زیبا و با طراوت، در کنار اسکان موقت مسافرانی که وارد اراک می شوند از استقبال بسیار بالایی برخوردار است.

این پارک با داشتن محیطی دلنشین و با صفا در کنار امکاناتی همچون پوشش گیاهی بسیار زیبای آن که با درختان سرسبز، درختچه ها و گلهای رنگارنگ پوشیده شده همراه با آبنمای زیبای آن، همچنین پیست موتورسواری، نمازخانه ها، سرویس های بهداشتی، وسایل بازی پلی اتیلن کودکان، ست تجهیزات ورزشی و تندرستی، بوفه، فضای جانبی برای استراحت خانواده ها، و دیگر امکانات محیطی مناسب را برای گذران اوقات فراغت بوجود آورده، تا مردم لحظاتی خاطره انگیز را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه نمایند.

گفتنی است سازمان صدا و سیمای استان مرکزی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی، پارک وحش اراک، بوستان ایرالکو و جایگاه سوخت در اطراف این پارک قرار گرفته اند.