اکتبر 16, 2021

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

بازدید میدانی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر اراک از مجموعه تفریحی پارک وحش اراک

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، صبح امروز ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ پیمان عین القضاتی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر اراک به همراه احمد حسنی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و کارشناسان این حوزه به منظور بررسی وضعیت پارک وحش اراک از این مجموعه بازدید به عمل آوردند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر اراک با بیان این مطلب که به مسائل اجتماعی و فرهنگی کلانشهر اراک نگاه ویژه ای باید داشت افزود: در حوزه گردشگری و ایجاد اماکن تفریحی شورای ششم نگاه ویژه و خاصی را دارد در همین راستا فضای زیبای پارک وحش اراک به گونه ای است که می توان از ظرفیت های این مجموعه در حوزه گردشگری و جذب گردشگر نهایت استفاده را برد.

در ادامه احمد حسنی ریاست سازمان به ارائه گزارشی در مورد آخرین وضعیت پارک وحش اراک و چگونگی حفظ و نگهداری این مجموعه پرداخت و بیان داشت: پارک وحش اراک یکی از جاذبه های گردشگری کم نظیر استان مرکزی و غرب کشور است که سالانه پذیرای هزاران بازدید کننده و علاقمند به تنوع زیستی و طبیعت می باشد.

دکتر پیمان عین القضاتی در خاتمه از زحمات و تلاش های شبانه روزی ریاست و پرسنل خدوم سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تقدیر و تشکر نمودند.