اکتبر 16, 2021

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

اجرای پروژه شبکه آبرسانی فضای سبز خیابان قائم مقام فراهانی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از اجرای پروژه انتقال آب فضای سبز خیابان قائم مقام فراهانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، احمد حسنی با بیان این مطلب اظهار داشت، به منظور حفظ و توسعه فضای سبز شهری و با هدف بهینه سازی مصرف آب و با تلاش شبانه روزی عوامل اجرایی سازمان، عملیات اجرایی پروژه انتقال آب خیابان قائم مقام فراهانی انجام گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه گام بلندی در راستای توسعه شبکه آبیاری و بهره برداری موثر از ذخایر آب های موجود در شهر اراک است، گفت: با اجرای این پروژه بخش زیادی از آبیاری به وسیله تانکرهای آبرسانی حذف خواهد شد، که این اقدام کاهش هدررفت آب، مدیریت بهینه منابع آبی و صرفه جویی در هزینه های جاری را به دنبال خواهد داشت.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در ادامه به تشریح جزئیات این طرح پرداخت و بیان داشت: اجرای این پروژه به منظور آبرسانی به فضای سبز تقاطع غیر همسطح سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان امام حسین (ع) و اطراف آن، بلوار قائم مقام فراهانی، بلوار شهید آنجفی، پل شهید صیدی و همچنین رینگ نمودن آب موتورخانه های کوی توحید، پارک نور و پارک آزادی در راستای ایجاد تعادل در سیستم آبرسانی انجام شده است.

حسنی در خاتمه افزود فعالیت های سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری جهت زیبایی و طراوت بخشیدن به محیط شهری در تمام نقاط شهر اراک با جدیت در حال انجام می باشد.