سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

رفع خاموشی جنگل پردیس

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از رفع خاموشی جنگل پردیس خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری احمد حسنی با بیان این مطلب اظهار داشت: بوستان ها و فضای سبز شهری علاوه بر حفظ نشاط و شادابی باعث ارتقای سطح سلامت شهروندان می شود، لذا این موضوع اهمیت حفظ و نگهداری از فضای سبز را دوچندان می‌کند در همین زمینه روشنایی بوستان ها و فضای سبز شهری علاوه بر افزایش زیبایی آنها نقش موثری در تامین امنیت شهروندان در هنگام شب دارد.

وی در ادامه گفت نور پردازی یکی از اهداف عمده در طراحی فضاهای شهری است به طوری که نور و نور پردازی نقش موثری در هویت بخشیدن به مراکز و فضاهای شهری دارد، بر همین اساس موجب پویایی، سرزندگی و افزایش تعاملات اجتماعی و ایجاد مناظر شهری چشمگیری گردیده و فضاهای شهری را شاداب تر می کند.

احمد حسنی با بیان اینکه یکی از اهداف سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ایجاد محیط آرامش بخش و زیبا برای شهروندان است، بیان داشت: با هدف زیباسازی شهری و ایجاد نشاط و شادابی میان شهروندان و افزایش حس رضایتمندی مردم نورپردازی و روشنایی جنگل پردیس توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام گرفته است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خاتمه افزود: با در نظر گرفتن این موضوع که زندگی شهری امروزی به گونه‌ای است که مردم در ساعات شب در فضاهای شهری که یکی از مهمترین آنها پیاده راه ها بوده که محیطی مناسب در راستای گذران اوقات فراغت، برقراری تعاملات اجتماعی و عرصه حضور شهروندان است حضور می یابند. در همین راستا با مشارکت شهرداری منطقه ۲ شهروندان به زودی شاهد ایجاد پیاده راه بسیار زیبایی در این جنگل زیبا خواهند بود.