سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

نصب وسائل بازی پلی اتیلن کودکان در پارک های سطح شهر اراک

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از نصب 8 ست پلی اتیلن بازی کودکان در پارک های سالمند، شاخسار، آویشن، زنبق، احسان، جنت، کودک و علم الهدی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، احمد حسنی با بیان این مطلب اظهار داشت استاندارد سازی وسائل بازی کودکان در راستای ایجاد امنیت و سلامت آن ها در هنگام بازی یکی از مهم ترین برنامه های سازمان محسوب می شود، به همین جهت نصب وسائل استاندارد بازی و کف پوش نمودن زمین بازی آن ها در اولویت برنامه های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری می باشد.

وی در ادامه گفت که در راستای خدمت رسانی به شهروندان و ایجاد روحیه نشاط و شادابی میان کودکان و فراهم نمودن محیطی امن و مناسب برای آن ها در هنگام استفاده از پارک ها، نصب وسائل بازی استاندارد کودکان و کف پوش نمودن زمین بازی در بوستان های سالمند، شاخسار، آویشن، زنبق، احسان، جنت، کودک و علم الهدی توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در سال ۱۴۰۰ تاکنون انجام گرفته است.

حسنی در خاتمه افزود ارائه خدمات مناسب و بهینه به شهروندان با جدیت در دستور کار سازمان قرار دارد و تا پایان سال ۱۴۰۰ بوستان های معلم، بهاران، رنگین کمان، اندیشه و امین که فاقد وسائل بازی استاندارد هستند، نصب وسائل بازی پلی اتیلن و کف پوش نمودن زمین بازی آن ها انجام خواهد گرفت.