سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

آذین بندی شهر اراک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از نصب ۱۲ المان مناسبتی و ۲۰ هزار متر ریسه پرچمی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سطح شهر اراک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری احمد حسنی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد بهار شکوهمند انقلاب اسلامی از فضاسازی گسترده شهر اراک به مناسبت این ایام مبارک خبر داد.

وی در ادامه گفت یکی از بخش‌های مهم برای همراهی با شهروندان در این ایام مبارک ایجاد محیطی مناسب در سیما و منظر شهرهاست به همین منظور با هدف ایجاد شور و نشاط انقلابی و زیباسازی سیمای شهری، فضاسازی گسترده ای در سطح معابر و میادین شهر اراک توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک انجام شده است.

حسنی در ادامه بیان داشت در این راستا ۱۰۰۰ عدد پرچم نیزه ای، ۲۰ هزار متر ریسه پرچمی، ۷۰۰ عدد پرچم دو سر چوب، ۸۰۰ عدد پرچم اهتزازی در بلوارها، میادین و خیابان های شهر اراک نصب گردیده است.

رئیس سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری در ادامه از طراحی، جانمایی و نصب ۱۲۵ المان مناسبتی ویژه این ایام در میادین شهر اراک خبر داد و افزود تمامی مراحل اجرا، جانمایی و نصب این المان ها در سازمان صورت گرفته و سعی شده است که در طراحی اکثر المان ها از ایده های جدید و متناسب با این ایام مبارک استفاده گردد.