جولای 3, 2022

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

توسعه روشنایی بوستان غدیر ۱ و ۲

احمد حسنی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از توسعه روشنایی بوستان غدیر ۱ و ۲ در راستای استقبال از نوروز و بهار ۱۴۰۱ خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، احمد حسنی با بیان این مطلب که روشنایی پارک ها و فضای سبز علاوه بر افزایش زیبایی بوستان ها ، نقش موثری در تامین امنیت شهروندان در هنگام شب دارد، لذا اهمیت حفظ و نگهداری فضای سبز که باعث حفظ نشاط و شادابی و ارتقای سطح سلامت شهروندان می گردد را دوچندان می کند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در ادامه افزود: با هدف خدمت رسانی و افزایش ضریب ایمنی شهروندان، همچنین احترام به حقوق شهروندی توسعه روشنایی بوستان غدیر ۱ و ۲ توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در آستانه نوروز و بهار ۱۴۰۱ انجام شد.

حسنی در خاتمه بیان داشت: جهت بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش راندمان در روشنایی بوستان غدیر ۱ و ۲ از تجهیزات روشنایی کم مصرف در این زمینه استفاده گردیده است.

لازم به ذکر است فعالیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک جهت استقبال از نوروز و بهار ۱۴۰۱ در تمام نقاط شهر اراک با جدیت در حال انجام است.