سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

برگزاری نمایشگاه و جشنواره گل های لاله

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از برگزاری جشنواره و نمایشگاه گل های لاله از ۲۲ فروردین ماه سال ١۴۰۱ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، احمد حسنی با بیان این مطلب که گل لاله از گل های ملی ایران محسوب شده و در فرهنگ ایرانی جایگاه خاصی دارد، از برگزاری نمایشگاه گل های لاله در راستای ایجاد محیطی مناسب و مفرح برای خانواده ها و ارتقا روحیه امید و شادی در بین آن ها توسط این سازمان خبر داد.

وی با بیان این مطلب که فصل بهار زمان رویش گل های لاله است، افزود: در برگزاری جشنواره گل های لاله امسال از طراحی های خاصی برای کاشت لاله ها استفاده گردیده تا هماهنگ با فصل بهار زیباترین مناظر و گل آرایی ها با گل لاله در معرض دید عموم قرار گیرد و شاهد یکی از خاطره انگیزترین جشنواره های گل های لاله باشیم.

احمد حسنی در ادامه بیان داشت: در این جشنواره بیش از ۱۰۰ هزار گل لاله در ۴۰ واریته در کنار گل های بنفشه و درختچه های زینتی در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع در معرض دید علاقمندان قرار گرفته تا شهروندان گرامی بتوانند لحظاتی به یاد ماندنی را در این فضای بسیار زیبا و تماشایی در کنار خانواده سپری کنند.

حسنی در ادامه گفت: باغ گلهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری یکی از جذاب ترین و تماشایی ترین فضاها برای شهروندان و علاقمندان به طبیعت بوده و از امکاناتی نظیر دریاچه، مبلمان شهری، نمازخانه، سرویس بهداشتی، گلخانه و آلاچیق برخوردار می باشد که امسال هم میزبان جشنواره گلهای لاله خواهد بود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خاتمه بیان داشت:این نمایشگاه در باغ گل های سازمان واقع در کوی صنعتی همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۹ آماده پذیرایی از شهروندان و همشهریان گرامی می باشد