سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک

نصب المان شهدا در خیابان شهدا

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از نصب المان شهدا گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در خیابان شهدا توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، احمد حسنی با بیان این مطلب اظهار داشت المان های شهری در معرفی و شکل گیری هویت شهری نقش بسزایی داشته و ابزاری شاخص محسوب می شوند.

وی در ادامه گفت شهدای والامقام ایران اسلامی حق بزرگی برگردن ما دارند و این امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا هستیم و در برابر ایثار و فداکاری این عزیزان مسئول می باشیم، به همین خاطر زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین وظایف هر مجموعه ای محسوب می شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اظهار داشت: یکی از راه های زنده نگهداشتن آرمان های شهدا و معرفی آن ها به نسل امروزی نصب المان و تصاویر شهدا در سطح شهر در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و گسترش فرهنگ شهادت در جامعه است.

احمد حسنی بیان داشت المان شهدا در حقیقت بیانگر رشادت ها و فداکاری های جوانان غیور نسل گذشته به نسل آینده خواهد بود، در همین راستا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از تمام ظرفیت های خود در جهت توسعه و نشر فرهنگ ایثار و شهادت استفاده می نماید.

حسنی در خاتمه افزود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از مقام شامخ شهدا و زنده نگهداشتن یاد و نام این عزیزان و سرداران ایران اسلامی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اقدام به نصب المان های شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در خیابان شهدا نموده است.